HAKKINDA

Firmamız 1979 yılında Erdem Soğutma Sanayi adı altında çalışmalarına başlamıştır. Soğutma sektöründe, üstlendiği görevlerdeki başarısı, kaliteye verdiği önem, imalatındaki özen ve müşteriye duyduğu saygı ile anılmaktadır.

Firmamızın kurucusu ve ortaklarından olan Naci Erdem, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimiyle soğutma sektöründe yer edinmiş olan firmamız, 1985 yılında Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanını almıştır.

Seri üretimlerine 1980 yılında Filter Drier üreterek başlamıştır. Her geçen gün üretim kapasitesi ile beraber ürün ve model çeşitliliği artmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen yeni ve özel üretimlerimizde mevcuttur.

2011 yılında, Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve İtalyan firması ABR Components S.N.C. arasında imzalanan antlaşma ile ESS Filter Drierlerinin Avrupa ve Rusya bölgesi yetkili distribütörlüğü verilmiştir. Böylece, Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ihracat kanalına güçlü bir işbirlikçi katarak, büyüme hızını artırmıştır.

KALİTE POLİTİKASI

Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahip olduğu vizyonu, iş disiplini ve üretimine verdiği önem ile, yüksek kaliteyi standartlaştırarak üretimlerini yapmaktadır.

Kaliteli ürünleri, en doğru fiyata sunma prensibi sayesinde, her yıl dünya pazarında daha da fazla yer alan ESS markalı ürünler, yenilenen modelleri ve geliştirilmiş özellikleri ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Avrupa standartları ve kalitesi ile üretilen ve piyasaya sunulan ürünler, kullanıcıların takdirlerini, beğenilerini ve teşekkürlerini toplamaktadır.
Basınçlı Kap Direktifine (PED 97/23/EC) uygun olarak üretilen ESS markalı ürünler, gerekli belgeleme (ISO 9001 : 2008) ve CE markalama prosedürlerinin eksiksiz yerine getirilmesi ile örnek oluşturmaktadır.

“Hedeflerimize ulaşmanın haklı gururu” ile yolumuza devam ederken, kalitenin her zaman daha yukarı taşınabilmesi için Ar-Ge çalışmalarımızı da artırmaktayız.

SERTİFİKALAR
CE2287-2013-1 MARKA TESCİL URS-ISO 2012-2015
CE2287-2013-1 MARKA TESCİL BELGESİ URS-ISO 2012-2015
DİSTRİBİTÖRLER

abr

ABR Components soğutma sektöründe 2011 yılında dahil olmuştur. Güçlü bilgi birikimi ve temelleri ile ABR Components s.n.c güçlü bir yapıya sahiptir. Yetişmiş kadrosu ve 30 yıllık deneyimi ile soğutma sektöründe müşterilerine doğru hizmet garantisi vermektedir. Alternatif çözümleri için bunca zaman kendi bilgi birikimini geliştiren ABR Components kadrosu, bu sayede müşteri ile en doğru şekilde iletişim kurmaktadır. Özel projeler için, özel çözümler sunma yetkisini uzun yıllar boyunca edindiği tecrübelerine borçludur.