Vizyon & Misyon

Erdem Soğutma Sanayi

VİZYON VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  ERDEM SOĞUTMA, soğutma sektöründe satış ve sonrası alanındaki deneyimi ile bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren, yenilikleri takip eden, performanslı altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak tek adres olmaktadır.
Erdem Soğutma; eğitim ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem paralelinde, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanmasını ve en üst düzeye çıkartılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ile verimli iş planlama yapısı ve gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlanmıştır. Oluşturduğu teknik altyapı sayesinde de gelişmeye açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.  

MİSYONUMUZ;

Çevreye ve insana duyarlı, yaratıcı ve sürdürülebilir teknolojiyi benimseyen ESS’nin temel ilkesi; soğutma sektörünün birçok alanında üstün kaliteli ürünler sunarak, bu alanlarda ihracat oranını artırmak, partnerlerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve bu sektöre katkıda bulunmaktır.  

Sürdürülebilirlik Hedefler

Çevresel etkilerimizi azaltmak.
Farklılık etkinlikleri ve eğitimler ile sürdürülebilirlik konusu ve bunun önemi hakkında farkındalığın arttırılması konusunda çalışmak.
Sürdürülebilirlik konusunda uluslararası standartlara ve inisiyatife üye olmak ve çalışmalara katkı sağlamak için çaba göstermek.
Çalışanlara yapılan yatırım (eğitim, gelişim politikaları), tazminat, tanınan yan haklar, iş/hayat dengesi çözümleri ve yetenek yönetimine ilişkin politikaları açıklamak.
Çalışan memnuniyetinin sağlanmasına yönelik olarak yapılan faaliyetlerin düzenli olarak açıklamak.
İş kazaları ve sağlığın korunması amacıyla alınan önle

2022 Özel Kataloğumuzu Hemen İnceleyin