ESS HAKKINDA

Erdem Soğutma Sanayi
1979'dan Günümüze

43 Yıllık Tecrübe

Firmamız 1979 yılında Erdem Soğutma Sanayi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Soğutma sektöründe üstlendiği görevlerdeki başarısı, kaliteye verdiği önem, üretiminde gösterdiği özen ve partnerlerine duyduğu saygı ile anılmaktadır.
Erdem Soğutma Sanayi, otomotiv ve endüstriyel alanlarda çalışan soğutma sistemleri bileşenlerinin lider üreticisidir. Şirket olarak amacımız soğutma sektöründe lider 'Dünya Markası' vizyonunu korumaktır. Çevreye ve insana duyarlı, kaliteden ödün vermeyen, yaratıcı ve sürdürülebilir teknolojiyi benimseyen ESS'nin temel ilkesi; paydaşlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak soğutma sektörüne katkıda bulunmaktır.
1980 yılında Kurutucu Filtre üreterek seri üretime başlamıştır. ESS, Kurutucu Filtre, Kompakt Filtre, Likit Depo, Likit Tutucu, Kompakt Depo, Yağ Ayırıcı, Yağ Filtresi, Yağ Deposu, Kartuş Kovanı, Kollektör, Susturucu, Basınç Filtresi ve birçok özel üretim ile soğutma sistemlerinde ihtiyaç duyulan bileşenleri üretir. Üretim kapasitesi ile birlikte ürün ve model çeşitliliği her geçen gün artmaktadır. Soğutma pazarında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve üretim kabiliyetlerinin avantajı ile Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. müşterilerinin özel tasarım ve özel üretim ihtiyaç ve isteklerini karşılamaktadır.
Kalitesini, IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarını almaya hak kazanarak tescillemiştir. Basınçlı Kap üretimi konusunda PED 2014/68/EU sertifikası ve yüksek kalite standartları ile dünya çapında geçerli olan ürünleriyle kalitesini kanıtlamaktadır.
Erdem Soğutma Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., ihracat kanalına güçlü işbirlikçilerini ekleyerek büyüme hızını artırmıştır. Soğutma sektöründe geniş ürün yelpazesi ile birçok ülkeye hizmet vermektedir. 30'dan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte, ihracat hedeflerini ve oranlarını artırmaktadır.

Firmamız Global alanda tüm müşterilerimizin özel teknik gereklilikleri çerçeveleyen bir kalite yönetim standardını uygulamaktadır.

2022 Özel Kataloğumuzu Hemen İnceleyin